L(ieliskā)N(eatkārtojamā)K(opīb-sajūta) 2009

Lai gan ārā smilkst lietus un Rīga raud, es priecājos par iepriekšējo saul-pilno nedēļas nogali. Jā, es pabiju Jūsu sabiedrībā tikai vienu dienu un nakti,  bet EJP pozitīvisms un masu prieks ir lipīgs, it sevišķi  atskatoties uz bildēm un filmām, ko tik tikko saņēmu. Bet nu – par Lietām.

Tās rit gliemežātrumā, jo materiālu ir daudz. Bet – lēnām (un ar šādu neta ātrumu – sāpīgi) top Galerija, kur katrs spēs sazīmēt savu laimīgo ģīmīti. Tādēļ aicinu entuziastus un visus pārējos mani (Elzu) pabarot ar savām garšīgajām bildēm, lai Lielais Prieks un Galerija augtu! Šīs nedēļas laikā uzburšu visus avīzes numurus tepat, mūsu Tellus.lv lapā, kā arī dažus citus rakstiņus, kurus Signe The Allmighty man palīdzēs sarūpēt. Kā arī solu filmiņas, ko Henriks, mūsu dieva-vārda cienīgais camera-man ar fantastisko aci-uz-sīkumiem-un-detaļām, ir sameistarojis!

Par citiem darbiem – uj uj – esat iemācījušies lūgt palīdzību sengrieķu dieviem – nu tas noderēs, lai visu materiālu par Jūsu darbiem ņemtu pretī arī plašsaziņu līdzekļi!

Un – nobeigumā – ikkatrs, kam sirds tik pilna, ka vēlas padalīties iespaidiem ar mani par MIMI un pārējās Tellus komandas apbrīnojamo veikumu šajās četrās dienās – gaidu vēstules un zvanus jebkurā diennakts laikā!

Elza