Kur slēpjas Komandas Gars?

Atrodi to! Efektīvam komandas darbam ir nepieciešams erudīts līderis, kas zina, kā organizēt grupu un kā katram tās dalībniekam sniegt produktīvāko atdevi. Līderis ar “komandas veidošanas” zināšanām vari būt Tu. Jau 17., 18. aprīlī sāc atklāt savu iespēju horizontus aprīļa treniņā!

Tellus Treniņi piedāvā „Komandas veidošanas” treniņu 17. un 18. aprīlī no 10:00 līdz 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas (Rīga, Strēlnieku 4a) telpās un Šmerļa meža parkā. Par teorētiskām un praktiskām nodarbībām komandas veidošanas un dinamikas jomā parūpēsies Aldis Zauls no personāla attīstības uzņēmuma SIA „Outdoor Latvia”.

A. Zauls, „team-building” guru, palīdzēs Tev saprast, kā rast Komandas Garu jebkurā grupā. Treniņā Tu iegūsi nenoliedzami noderīgas zināšanas par grupu dinamiku, komandas veidošanu, efektīvu komunikāciju un motivēšanu. Savai lietderīgo prasmju mapei varēsi pievienot jaunu failu – ar teorētisko materiālu no semināra Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās un ar pieredzi Šmerļa meža parkā. Iesāc pavasari uz pozitīvisma viļņa – meklē Komandas Garu ar nikniem gumijas zābakiem kājās!

Treniņam var pieteikties līdz 13.04.2010. Dalībnieku skaits ierobežots. Maksa par abām dienām, uzkodām un izdales materiāliem: 10Ls. Iepriekšējo Tellus treniņu dalībniekiem – atlaide 2Ls apmērā (kontaktēties ar Laumu Kadiķi, lauma.k@tellus.lv)

Piesakies treniņam: http://www.tellus.lv/trenini/teambuilding-trenins

Atrodi to! Efektīvam komandas darbam ir nepieciešams erudīts līderis, kas zina, kā organizēt grupu un kā katram tās dalībniekam sniegt produktīvāko atdevi. Līderis ar „team-building” zināšanām vari būt Tu. Tellus Treniņi piedāvā „Komandas veidošanas” treniņu 17. un 18. aprīlī no 10:00 līdz 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas (Rīga, Strēlnieku 4a) telpās un Šmerļa meža parkā. Par teorētiskām un praktiskām nodarbībām komandas veidošanas un dinamikas jomā parūpēsies Aldis Zauls no personāla attīstības uzņēmuma SIA „Outdoor Latvia”.

A. Zauls, „team-bulding” guru, palīdzēs Tev saprast, kā rast Komandas Garu jebkurā grupā. Treniņā Tu iegūsi nenoliedzami noderīgas zināšanas par grupu dinamiku, komandas veidošanu, efektīvu komunikāciju un motivēšanu. Savai lietderīgo prasmju mapei varēsi pievienot jaunu failu – ar teorētisko materiālu no semināra Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās un ar pieredzi Šmerļa meža parkā. Iesāc pavasari uz pozitīvisma viļņa – meklē Komandas Garu ar nikniem gumijas zābakiem kājās!