Kļūsti par lielapjoma pasākumu koordinatoru

Projekta „Jauniešu Vilciens” ietvaros tev ir iespēja kļūt par vienu no 30 koordinatoriem, kuri iegūs zināšanas un pieredzi liela mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā. Lai kļūtu par koordinatoru, Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā apmeklēt 4 dienu apmācību viesu namā „Vecmuiža” Limbažu rajonā. Pieteikšanās notiek, aizpildot reģistrācijas anketu un sūtot to uz e-pasta adresi elina.belova@ljp.lv līdz 5.oktobrim.

Apmācības notiek no 9. Līdz 12.oktobrim. Šajā laikā tev būs iespēja:

  • uzzināt par lielu grupu darba vadību,
  • gūt pieredzi no citiem lielapjoma pasākumu koordinatoriem,
  • praktizēt savas iemaņas praktiskās nodarbībās,
  • piedalīties topošā projekta „Jauniešu Vilciens” norises plānošanā,
  • būt viena no galvenajām 500 jauniešu konferences izdošanās atslēgām.

Lieki piebilst, ka tev būs iespēja satikt spējīgus jauniešus no visas Latvijas, kas palīdzēs veidot Jauniešu Vilciena komandu. Jauniešu Vilciens ir vislatvijas mēroga projekts. Tā ietvaros Liepājā, Gulbenē, Talsos, kā arī Rīgā notiek dažāda veida aktivitātes, kuru mērķis ir atbildēt uz jautājumiem, kas skar jauniešu nākotnes problēmas, lai veiksmīgāk tās laicīgi novērstu.

Projekts top sadarbībā ar Starptautisko programmu aģentūras „Jaunatne darbībā” atbalstu un notiek ES Jaunatnes nedēļas ietvaros. 31 Eiropas valsts šajā nedēļā no 3. līdz 9.novembrim svin 20 gadu kopš jaunatnes atbalsta programmu ieviešanas ES. Redzamākā un lielākā Jauniešu Vilciena aktivitāte ir konference 8. un 9. novembrī, kas kopā uz Rīgu atvedīs aptuveni 500 jauniešus, kuri divu dienu laikā izstrādās dokumentu, kas paredzēs pasākumu plānu nākotnes problēmu novēršanai. Problēmas būs reālas, jo tās jaunieši paši novērtēs pēc savas pieredzes un vajadzībām.

Sekojiet līdzi projekta aktualitātēm LJP mājas lapā www.ljp.lv!

Vairāk informācijas: Elīna Belova +371263 064 50 elina.belova@ljp.lv