Kļūsti par līderi jauniešu apmācību jomā!

Tu lasi šo ziņojumu, jo organizācija Tellus ir uzsākusi jaunu censoņu meklējumus, kas vēlas pilnveidot sevi un sabiedrību. Šoreiz – izveidojot darba grupu, kas organizēs augstas kvalitātes apmācības jauniešiem dažādās jomās. Ja vēlies darboties, Tellus ir īstā vieta – apmācību jomā varēsi iegūt veselu lērumu jaunu prasmju un zināšanu, apmeklējot, organizējot vai vadot treniņus un apmācības jauniešiem. To visu darot Tu, protams, veiksi arī ieguldījumu sabiedrības uzlabošanā, jo strādāsi ar jauniešiem, NVO un citiem, kam rūp.

Ieinteresējām?

Lai Tu iepazītu mūs un mēs – Tevi, un abiem būtu skaidrs kā varam sadarboties, rezervē 13. un 20. decembri, lai ierastos uz tikšanos, kas pavisam iespējams mainīs Tavu dzīvi, atklājot līdz šim Tev nezināmas iespējas.

Tikšanās laikā būs gan jāklausās gan jāstrādā, tāpēc ir svarīgi, lai ierodoties uz tikšanos Tu būtu jau padomājis (un konkrētas lietas pierakstījis uz papīra) par to, kā Tu iztēlojies Tellus darbu apmācību un treniņu jomā. Vēlams uz tikšanos nākt kopā ar 1-3 draugiem, ar kuriem kopīgi Tu vēlētos savus plānus realizēt. Bet vari nākt arī viens.

Ja šobrīd nedaudz satraucies – nekas, tikai zini, ka tam nav pamata – Tellus apmācību un treniņu joma ir vēl tikai radīšanas stadijā, un ar Tellus valdes atbalstu tieši Tev būs iespēja to izveidot par labāko Latvijā un ne tikai.

Tātad,

1. Kad? – 13. decembris un 20. Decembris (jārezervē abi datumi, jo 20. decembrī tiks turpināts 13. datumā uzsāktais darbs)
2. Cikos? – 11.00
3. Kur? – LU Ekonomikas un vadības fakultātē, Aspazijas bulvārī 5

Ja Tev vēl ir kādi jautājumi, droši prasi Artūram (arturs[at]tellus.lv, 29355237) vai Mārtiņam (martins[at]tellus.lv, 29865590)!

NB! Lūdzu, piesaki savu klātbūtni Tellus mājaslapas (tellus.lv) sadaļā “Treniņi” līdz 12. decembrim.

NB#2: Norises vieta ir mainīta uz LU Ekonomikas un vadības fakultāti, Aspazijas bulvārī 5.