Kaut ko garšīgu uz mēles?

Sākot ar 06. jūliju, uzmanīgi seko līdzi European Hit Radio (104,3) programmai un klausies konkursa „Vasaras Tops” dienas uzdevumu! Ienāc mājas lapas www.europeanhitradio.com sadaļā Konkursi un reģistrē savu atbildi! Konkursa noslēgumā 2 uzvarētājiem tiks vesela kaste saldējuma „Loto”, kā arī pludmales dvielis no konkursa sadarbības partnera – Valmieras saldējuma „Loto”!

LotoIr vasaras vidus, bet nezini, ko darīt? Vai tieši otrādi – Tev ir mega daudz ideju par to, kas vēl jāpaspēj izdarīt šajā vasarā?
Dalies savās spožajās idejās un piedalies European Hit Radio un Valmieras saldējuma „Loto” konkursā „Vasaras Tops”!
Katru darba dienu no 6. jūlija līdz 24. jūlijam konkrētos laikos (plkst. 08:00; 10:00; 13:00; 14:00; 16:00; 21:00) European Hit Radio ēterā tiks atskaņots dienas uzdevums par vasarā aktuālu tēmu!
Dalies ar idejām – ienāc mūsu mājas lapā www.europeanhitradio.com un piereģistrē savu atbildi! Mēģini to darīt regulāri, jo katru dienu tiks noteikti 2 dienas uzvarētāji, kuri balvā saņems garšīgo saldējumu „Loto”!
Bet 2 aktīvākie konkursa dalībnieki 28. jūlijā iegūs veselu kasti saldējuma „Loto”, pludmales dvieli, kā arī pārsteiguma balvu no European Hit Radio!
Konkursa „Vasaras Tops” nolikumu lasi www.europeanhitradio.com sadaļā Konkursi!

Informāciju sagatavoja:

Svetlana Timofejeva
Mārketinga speciāliste
European Hit Radio
Tel. 67358460
Svetlana.Timofejeva@europeanhitradio.com