Kas Tev spogulī pretī smejas?

European Hit Radio meklē reklāmas sejas! Sūti savu foto kopā ar aprakstu uz e-pastu: konkurss@europeanhitradio.com līdz 28. augustam! Pieci European Hit Radio fani kļūs par radio reklāmas sejām, kuriem tiks organizēta atsevišķa fotosesija! Fotosesijas rezultātā iegūtās fotogrāfijas tiks izmantotas dažādos reklāmas materiālos – TV klipos, preses materiālos, interneta banneros.

Meklējam savējo! Esi aktīvs, pozitīvs un enerģisks? Ikdienā fano par stilīgām lietām, un, galvenais, par European Hit Radio?  Atpazini sevi? Tad izmanto iespēju kļūt par European Hit Radio reklāmas seju!
Tas ir vienkārši! Sūti savu foto kopā ar aprakstu uz e-pastu: konkurss@europeanhitradio.com līdz 28. augustam!
Aprakstā atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem:
1.    Kāpēc European Hit Radio ir foršākā radiostacija Latvijā?
2.    Kāpēc tieši Tevi vajadzētu izvēlēties par EHR reklāmas seju?
Aprakstam jābūt īsam un konkrētam (ne vairāk par 70 vārdiem), savukārt, fotogrāfiju izvēlies tādu, kurā esi labi redzams un izskaties pozitīvi noskaņots!  Noteikti fotogrāfijai un aprakstam pievieno klāt arī savu kontaktinformāciju – vārds, uzvārds, telefons, adrese (pilsēta, ielas nosaukums, indekss) – lai uzvaras gadījumā mums būtu vienkāršāk ar Tevi sazināties.
European Hit Radio žūrija izvērtēs visas iesūtītās foto, bet 5 European Hit Radio fani kļūs par radio reklāmas sejām, kuriem tiks organizēta atsevišķa fotosesija! Fotosesijas rezultātā iegūtās fotogrāfijas tiks izmantotas dažādos reklāmas materiālos – TV klipos, preses materiālos, interneta banneros.

Informāciju sagatavoja:

Svetlana Timofejeva
Mārketinga speciāliste
European Hit Radio
Tel. 67358460
Svetlana.Timofejeva@europeanhitradio.com