Iespraud to spuldzīti štepselē!

Aksels teica, ka vislabāk darbi darās (tieši tā – tie pat nav Jādara, tie, šķiet, paši to dara) vakarā. Tā nu ir pēcpusnakts laiks. Kaija no pretējās mājas jumta ir nozudusi, man nav vairs no kā baidīties, un nu es uzrunāju Tevi. Nospied, nospied to „Lasīt vairāk”! Te daudz kā interesanta, ko palasīties.

DSC09820Pirmām kārtām, es atgādinu, ka Priecīgi TellusSvētki tūlīt tūlīt klātu! Jup, šo sestdien, 29. augustā, plkst.  13:00 – 16:00 SSE Riga telpās rosāmies uz kopsapulci, kam sekos Tellus 5 gadu svinības. Un valde bikstīt biksta Tevi paspēt šīs nedēļas laikā pieteikties uz nākamās valdes locekļa vietu. Izskatās, ka man un Tev atkal būs iespēja gan parunāties, gan sulīgi paēst. Un nesmejies, es tikko notiesāju savu pēdējo cukurāboli un ledusskapī man tikai skumīgs tomāts. Kas pūdinās blakus dzīvokļa biedra Pelmeņiem, krējumam un mazliet ieceptiem kartofeļiem ar sieru.

Otrām kārtām, es gribu nosūtīt virtuālās blog-bučas Ancei, tai kas Dzied, par to ka birojs nu spīdīgs kā nolaizīts. Tāda kārtība, ka es neko nespēju atrast, jo, šķiet, esmu saaugusi ar Tellus nekārtību. Žetons foršajai Ancei par darbu!

Trešām kārtām, gribu palielīties ar Dižo Spīdekli jeb meiteņu gokartu. Jup, procesā piedalījās vien daiļais, taču ļoti spēcīgais un visvarošais dzimums (Komanda: Elīna, Ance Dz., Zane, Elza + Vivis, Tate). Locījām stieples, plēsāmies ar agroplēvi un ģenerējām saukļus („Iespraud savu idejas spuldzīti!”, „Mēs iededzam gaismu Rīgas ielās pat dižķibeles laikā!”, „Idejas? TELL US!!”). Tellus=idejnīca, tik tiešām! Galu galā mūsu mobīlis sanāca tik fōršs, ka nespējām to izbīdīt pa biroja durvīm. Tā nu vilkām/stūmām/grūdām/ķērām to no 2. stāva loga. Alonīsa pārdevējas un Gorillbāra iemītnieki bija ļoti laimīgi par skatu. Yes yes, we did it! Blog-bučas arī visiem, kas atnāca uz krastmalu papriecāties par Spuldzīti un Gaismas Ķermeņiem sacensību dienā! Mēs savā ziņā tomēr uzvarējām, paliksim pie tā.

Šķiet, pagaidām no manis tas viss. Bildes no Cartoon rallija drīz būs Galerijā!

Tiekamies TellusSvētkos ar cepumiņiem un pozitīvisku smaidu!
edamsmaidsElza