Go banana!

Rudenīgs sveiciens visiem vasaras apraudātājiem. Paliek auksti, un tas nozīmē ne tikai to, ka mēs esam spiesti vilkt lieku apģērbu kārtu, bet arī to, ka nu beidzot atvaļinājumu un brīvlaiku periods ir beidzies un ir sācies – jūs uzminējāt – darbs! Arī Tellus birojā darbs rit pilnā sparā. Kārtējā sēdē tika apspriests EJP Latvija gada plāns, un, izskatās, ka tik aizņemts gads vēl nebūs bijis.

Vispirms vēlos paziņot visiem interesentiem, ka 3jā un 4jā oktobrī Iecavā notiks EJP Get-Together, kas pulcēs gan jaunos, gan vecos biedrus, lai svaigā gaisā tie iepazītu viens otru, sastrādātos un padomātu par mūsu kopdarba nākotni.
Drīz pēc tam sekos kas ļoti svarīgs – diskusija ar lēmumpieņēmējiem. Kāda jēga ir darbam, ko jaunieši ir paveikuši sesijā, ja viņu rakstītās rezolūcijas izklaidē tikai putekļus plauktā un gaida otrreizējo pārstrādi? Lai tā nenotiek, jau kārtējo gadu LNC dalībnieki tiekas ar ministriju un citu valsts iestāžu pārstāvjiem, lai izrunātu sesijas laikā pieņemtās rezolūcijas un apmainītos viedokļiem to sakarā. Kurš gan cits, ja ne mēs darīsim jaunatnes viedokli zināmu tiem, kuru rokās atrodas svarīgi instrumenti. Datums tiek precizēts.

Mēs cenšamies arī skatīties uz lietām no stratēģiska skatu punkta un tāpēc jau drīz birojā parādīsies Latvijas karte kur būs vizuāli skatāmi mūsu „iekarojumi” – pilsētas un skolas, kas ir sūtījušas delegātus EJP.

Lapas nupat sāks, jaunie koordinatori pamazām sāk iepazīties ar saviem pienākumiem, darbs rit uz priekšu, un dzīves rats klusi čerkstēdams arī griežas uz priekšu.

Līdz piektdienas sēdei!

Aleksandrs.