Ejpieši uzdarbojas!

Kā lāpu olimpiskajā maratonā, es uz mirkli pārņemu blogu. Tātad, 5dienas vakars, EYP sēde. Pirmā ar jauno valdi. Pirmā šajā sezonā. Cilvēku daudzums patīkami reibina – daži sēž uz grīdas, spilveniem un matracīšiem. Viss sākās ar vārdu apli un kāpēc katrs ir atnācis uz šo sēdi. Kā galveno motivāciju jaunās sejas min LNC. Tā jautrība un atmosfēra viņus atvilināja uz šejieni. Citas sejas, nemaz ne vecas, atnākušas, lai turpinātu baudīt EYP gaisotni.

Mārtiņš iepazīstina klātesošos ar Katrīnas pavisam ne lielo to-do-list. Tas nedaudz aizsit elpu, jo vēl nav zināms jaunais EYP koordinātors. Jaunais nabadziņš, kam nedaudz būs jāvelk šie lielie, trakie rati. Un, runājot par jauno koordinatoru, kaut kā klusi, bezmaz vai čaboši, atskan Andra kandidatūra. Un pēc pāris mirkļiem tā arī tiek apstiprināta. Marta iebilst, sakot, ka Andrim vēl skola jāpabeidz, un, zinot viņa attieksmi pret EYP,var gadīties, ka vairāk laika tiks veltīts EYP, nevis skolai.
Protams, tik traki nebūs, jo esam mēs visi pārējie.

Pēc nākotnes notikumu izklāsta pirmās asinis tiek piesaistītas Diskusijai ar lēmumpieņēmējiem, un tad arī Safriks tiek pie veseliem 3 palīgiem.Vēl Safriks tiks pie tellus pasta. Tas, ka viņam vēl nav šāds e-pasts, daudzus nošokēja, mani tajā skaitā.Varianti bija, ka būs aleksandrs@tellus, bet uz to neviens nerakstīs, tāpēc vajag safriks@tellus vai alternatīvu čūska@tellus.

Vēl kas, baumas par bralis@tellus.lv ir patiesas. Liene solīja izmēģināt šo e-pastu.

Izmantojot šo izdevību, gribu nodot lielu HELLO! Signei tālajā Skotu zemē!
See you on 17.09.09.

Ieva Vī