LNK 2010

LNK 2010 uzņem apgriezienus, lai parautu Tevi līdzi jeb Final Count-Down līdz August 2010, Jūrmala&Rīga!

LNK 2010 ir EJP Latvija gada ievērojamākais notikums, kas pie mums norisanās jau 8.gadu! Par šī gada pasākuma mājvietu ir izraudzīta Jūrmala un Rīga, kur no 12. – 15. augustam jauniešiem tiks sniegta iespēja izbaudīt starptautisku atmosfēru, komandas gara veidošanu pludmalē, riteņu pārbraucienu vairāk kā 100 cilvēku kompanijā, debatēšanu LR Saeimas telpās un daudzas jo daudzas citas aizraujošas lietas!

LNK 2010 galvenais motīvs un ideja aptver ekoloģisku, veselīgu un “zaļu” dzīvesveidu un domāšanu!  Mūsu mērķis ir ar to iepazīstināt un aizraut pēc iespējas lielāku vairumu jauniešu! Mūsu plāni un ambīcijas ir no augstajiem plauktiniem – sākot no pārstrādāta papīra lietošanas visas sesijas ietvaros un beidzot ar hibrīd-auto izmantošanu sesijas vajadzībām! Tas viss ir mūsu un Jūsu rokās! Kopā mēs varam! :)

Šis nav tikai 4 dienu pasākums! Tas ir ilgtermiņa projekts, kas ietver sevī gan informatīvo semināru, reģionālo sesiju, gan dažnedažādu citu pasākumu organizēšanu visa gada garumā! Tomēr tieši LNK ir vieta, kur tiek izraudzīti entuziastiskākie un spējīgākie delegāti, kuriem tiek dota iespēja pārstāvēt Latviju gan 2 Starptautiskajās sesijās, gan dažādos ārzemju formumos un nacionālajās sesijās!

Tieši šobrīd organizatori strādā pie tā, lai šī sesija TEV būtu izaicinājums, sacensība, atpūta un ballīte vienlaicīgi, un  dotu iespēju TEV uzsākt neaprakstāmu ceļojumu aizraujošajā EJP pasaulē, kur TU iegūsi ko tādu, kas nav nopērkams nevienā pasaules veikalā – draudzību, atmiņas, iespaidus un emocijas!

LNK 2010 PROGRAMMA:

LNK 2010_programma

Atbalstītāji:


Reģionālās sesijas 2010

13.03.2010. Iecava

Otrā reģionālā sesija – Iecavā – izceļas ar sprigti dzirkstošu inovāciju: rezolūcijas delegāti rada paši. Pozitīvo domu starojums, iedvesma un smiekli, čakla organizatoru un oficiāļu komanda ar Katrīnu priekšgalā, eksperiments un saulaini gaišs prieks pašās beigās – lasi par to EMPLoy beavers !

Un paldies Tev, ka biji ar Tellus Zvēriem!

06.03.2010. Rīga

Pirmā reģionālā sesija ir saulaini silti aizvadīta. Rīga ieņemta, sekojot bezbailīgajam Vadonim – A. Safronovam Sesijas Prezidenta pozīcijā – un galvenajai organizatorei Gundegai Ēlertei.

Dienu ilgā sesija ar četrām nenogurdināmām komitejām Rīgas 69. vidusskolā paliks Pozitīvo Atmiņu Lādītē kā organizatoriem un oficiāļiem, tā (cerams) delegātiem.

Paldies Tev, ka biji!

Iepazīsties ar sesijas žurnālistu (Ingrīdas, Irinas, Reiņa un Didža) gatavotajiem rakstiem: EMPL by Ingrida ENVI by Irina LIBE I

Atrodi sevi Bildē!

Par iepriekšējām sesijām lasi Te!

LNK 2010 ir EJP Latvija gada ievērojamākais notikums, kurš pie mums norisanās jau 8.gadu! Par šī gada pasākuma mājvietu ir izraudzīta Jūrmala un Rīga, kur no 12. – 15. augustam jauniešiem tiks sniegta iespēja izbaudīt starptautisku atmosfēru, komandu veidošanu pludmalē, riteņu pārbraucienu vairāk kā 100 cilvēku kompanijā, debatēšanu LR Saeimas telpās un daudzas jo daudzas citas aizraujošas lietas!

LNK 2010 galvenais motīvs un ideja aptver ekoloģisku, veselīgu un “zaļu” dzīvesveidu un domāšanu! Un mūsu mērķis ir ar to iepazīstināt un aizraut pēc iespējas lielāku vairumu jauniešu! Mūsu plāni un ambīcijas ir lielas – sākot no pārstrādāta papīra lietošanas visas sesijas ietvaros un beidzot ar hibrīd auto izmantošanu sesijas vajadzībām! Tas viss ir mūsu un Jūsu rokās! Kopā mēs varam! :)

Šis nav tikai 4 dienu pasākums! Tas ir ilgtermiņa projekts, kas ietver sevī gan informatīvo semināru, reģionālo sesiju, gan dažnedažādu citu pasākumu organizēšanu visa gada garumā! Tomēr tieši LNK ir vieta, kur tiek izraudzīti entuziastiskākie un spējīgākie delegāti, kuriem tiek dota iespēja pārstāvēt Latviju gan 2 Starptautiskajās sesijās, gan dažādos ārzemju formumos un nacionālajās sesijās!

Tieši šobrīd organizatori strādā pie tā, lai šī sesija TEV būtu izaicinājums, sacensība, atpūta un ballīte vienlaicīgi un  dotu iespēju TEV uzsākt neaprakstāmu ceļojumu aizraujošajā EJP pasaulē, kur TU iegūsi ko tādu, kas nav nopērkams nevienā pasaules veikalā – draudzību, atmiņas, iespaidus un emocijas!

UZ TIKSANOS VASARA!!!