EJP Latvija konferences

LNC’09 Valmiera

06.-09.08.2009 (Valmiera)

EJP 7. nacionālā konference
Galvenais organizators: Marta Tomase, Ieva Freidenfelde
Organizatoru komanda:  Katrīna Šuvajeva, Ieva Turlaja, Liene Skrodere, Ilona Leduskukaine, Andris Šuvajevs, Signe Rudoviča, Jevgēnija Grigorčuka
Dalībnieku skaits: 55
Pārstāvētās valstis: Latvija, Vācija, Igaunija
Atbalstītājs: Sorosa Fonds Latvija, Salidzini.lv, Tukuma Novada dome, Dansukker, AS Hanzas Maiznīca, maiznīca Flora, AS Rīgas Piensaimnieks, AS SEB banka, SIA Pērnes L, interneta veikals DCP, Lipton, SIA PureFood, AS Map Latvia, Mario, SIA AmberWay, Valmieras Valsts ģimnāzija un Vidzemes augstskola.
Apraksts: EJP 7. Nacionālā konference, kuras ietvaros tika izvēlēti delegāti, kas piedalīsies Eiropas Jauniešu parlamenta 62. internacionālajā sesijā (Helsinkos 2009.g. oktobrī) un 2010.g. aprīlī (Tromso)  EJP 63. internacionālajā sesijā.

Delegāti starptautiskajām sesijām, izvēlēti LNC’09, Valmierā, 2009. gada augustā:

62nd International Session of the EYP in Helsinki, October 2009

  • Uģis Balmaks (RV1Ģ)
  • Kristaps Matušēvičs (RV1Ģ)
  • Emīls Pakārklis (RV1Ģ)
  • Kristaps Kovaļevskis (Gulbenes Valsts ģimnāzija)
  • Alise Trifane (Gulbenes Valsts ģimnāzija)
  • Ieva Vīksne (Rīgas Pļavnieku ģimnāzija)
  • rezervē: Reinards Aigars (RV1Ģ)

63rd International Session of the EYP in Tromso, April 2010

  • Dženeta Buks-Vaivade (RCHV)
  • Dana Jurkjane (RCHV)
  • Rūta Austriņa (RCHV)
  • Gatis Gereišs (Tukuma 2. vidusskola)
  • Edmunds Jurēvics (Tukuma 2. vidusskola)
  • Katerīna Stefanovska (Tukuma 2. vidusskola)
  • rezervē: Jānis Slišāns (RCHV)

East – West Youth Forum in Liepaja, November 2009

  • Sintija Līce (Tukuma 2. vidusskola)
  • Māra Ošiņa (Talsi)
  • Gundega Elerte (RCHV)
  • Laura Arāja (Iecavas vidusskola)
  • Laura Liepiņa (Iecavas vidusskola)
  • Ieva Dragūne (Talsi)
  • Iveta Stelpe (Talsi)
  • Edgars Stoļarovs (Gulbenes vidusskola)
  • Jānis Slišāns (RCHV)
  • Reinards Aigars (RV1Ģ)

National session in Europe

  • Didzis Dubovskis (RV1Ģ)
  • Laine Grunsberga (RCHV)
  • Ilva Eglīte (Valmieras Valsts ģimnāzija)
  • Krišjānis Baidekalns (RV1Ģ)
  • Madara Māra Irbe (RCHV)
  • Monta Ozoliņa (RV1Ģ)