EJP nav miris! Lai dzīvo EJP!

Saules trakulībām rimstoties, atsākas EJP trakulības. Pēc neliela pārtraukuma mūsu aktīvajā darbā Gaišās galvas atkal ir sanākušas kopā, lai gan atskatītos padarītajā, gan vērst skatienu nākotnē.
Kas padarīts?
Ir pagājusi visai daudzveidīga EJP sezona, un nu jau vesels mācību gads. Kas tad īsti ir noticis? Nevarētu teikt, ka nu ir gāzti kalni, bet nevarētu arī teikt, ka esam visu gadu nīkuši bezdarbībā. Atceramies – Roma die uno non aedificata est. Tātad precīzāk:

EJP rudens:
Debates ar lēmumpieņēmējiem, ko organizēja Ilona un Ingrīda, bija ļoti nozīmīgs pasākums, bet turpmāk jāpiestrādā pie lielāka apmeklējuma no delegātu puses.
EYP Get-Together bija ļoti jauks un saliedējošs pasākums. Feedback ir viennozīmīgs – vajag biežāk tādus pasākumus.

Informatīvie un skolotāju semināri

4.12.09. Sk. S. @ 1.ģimn.(vada Safriks, Gundega, Andris un citi),

9.02. Info @  69.vsk (Safriks, Gundega),

10.02. Sk. S. @ Kandavas internātvidusskola (Rūta un Lienīte),

25.01. Info @ Valmieras Valsts ģimn. (Safriks, Dana) ,

18.02.Info @ Jēkabpils JAK, (Safriks),

02.03. Info @ Iecava (Safriks, Marta),

9.03. Info @ Cēsīs (Safriks, Rūta),

11.03. Sk.s. @ Limbaži  (Gundega, Andrīts),

11.03. Info @ 1.ģimn (Safriks),

25.02. Info @ Jelgava(Safriks, Dana)

02.02. Info @ Patnis (Safriks, Gundega)

Reģionālās sesijas
6.03. 69.vidusskola (Gundega organizē), piedalījās: Natālijas dr., 69. vdsk, Jūrmalas 1.vidusskola, Jēkabpils agrobiznesa koledža. Labas atsauksmes no dalībliekiem, daži ir iesaistījušies arī citās aktivitātēs.
13.03. Iecavā. Sesija ar iecavas jauniešiem, kur aŗī vienas dienas laikā tika uzrakstītas rezolūcijas.

Turpmāk ir jāpievērš uzmanība tādām lietām kā ļoti laicīga visu iesaistīto informēšana, jārēķinās, ka daudzi mēdz atteikties īsi pirms plānotās sesijas, kā arī jādara viss iespējamais, lai delegāti ir iepriekš iepazinušies ar saviem topikiem un rezolūcijām.

Sesijas citās valstīs
Ne tik pie mums vien notiek EJP aktivitātes. Latvijas delegācijas ir apmeklējušas starptautiskās sesijas Helsinkos un Tromso, kā arī Igaunijas Nacionālo sesiju. Mūsu EJP aktīvisti irpiedalījušies kā oficiciāļi arī ļoti daudzās citās, neskaitot iepriekš minētās trīs – Istanbulas forums, Spānijas nacionālā, Johvi(Igaunija) un daudzas citas. Atgādinām, ka tiem, kas netika līdz Tromso vulkana dēļ, ir iespēja braukt uz Franfurtes vasaras internacionālo bez dalības maksas.

Kas top, kas plānots tuvākajā laikā?
Ļoti aicinām visus apmeklēt Izbraukuma sēdi 5.jūnijā, kā arī trakulīgas neformālās aktivitātes, kas tai sekos.

LNC lietas nestāv uz vietas, jau tūdaļ būs zināms prezidents, tūdaļ sāksies delegātu pieteikšanās, tūdaļ tiks izsludināts Open Call for Journos. Ir gatavs iedvesmojošs ZAĻŠ logo zaļajai sesijai. Sasparojamies jaunieši! Nav ne ēnas šaubu, ka būs labs!
Jau pēc pāris nedēļām notiks LNC organizatoru treniņš. Pagaidām laiks un vieta ir 9.jūnijs 15:00 @ SSE. Aicinām visus atsaukties, noteikti ziņosim atkārtoti, kā arī baksītim. Pieliec arī tu savu roku, lai četras augusta dienas klūst neaizmirstamas pusotram simtam jaukāko jauniešu pasaulē!
Arī jaukie TELLUS hūdiji būs gatavi jau nedēļas laikā!!
Ļoti aicinam visus arī piedalīties informācijas apmaiņā digitālajā vidē! Vai tu esi pieslēdzies Tellus un EJP Latvijas lapām iekš Facebook?Lūko te:  http://www.facebook.com/pages/TELLUS/123330977693125?ref=ts

Atgādinam, ka Tellus arī piedalās NVO konkursā dalībai Positivus festivālā. Info ir izsūtīts biedru listē. Varbūt ir vērts izmantot šādu iespēju?

Un noslēgumam – tas, kas tev jāidara tūdaļ! Tev uz ēpastu ir izsūtīti pāris jautājumi, kas prasīs tikai dažas minūtes tava laika, bet ir ļoti svarīgi mums visiem, lai mēs varam zināt ar kuru cilvēku kurā brīdī var rēķināties.
Lai tev jautra un produktīva vasara!

Safriks