EJP Latvija Tukumā

Raksta autors: Laura Prancāne

17. un 18. martā Tukuma 2. vidusskolā notika informatīvie semināri par EJP un Reģionālo sesiju Tukumā 9., 10. un 11. klasēm.
Sākumā likās, ka visatsaucīgākie būs vienpadsmitie, bet par pārsteigumu lielāko atsaucību izrādīja devītie. Konferenču zālē valdīja pilnīgs klusums un no devīto puses varēja just lielu ieinteresētību. Stāstījām arī par savu pieredzi sesijās Ventspilī un Āhenē, kā arī rādījām bildes par nozīmīgākajiem un smieklīgākajiem piedzīvojumiem. Pēc informācijas sniegšanas un prezentācijas noskatīšanās, nolēmām parādīt foršās EJP teambuilding spēles un iesaistīt arī jauniešus.

Bijām no sirds izsmējušies un ļoti jautri pavadījuši laiku. Sapratām, ka EJP spēles patīk ne tikai mums, bet arī pārējiem jauniešiem, it īpaši devītajiem, jo lielākā daļa negribēja doties prom pat starpbrīdī. Ne tik aktīvi bija desmitie un vienpadsmitie, jo neizrādīja īpaši lielu interesi.
Kopumā atsaucība bija pietiekoši liela – uz Reģionālo sesiju pieteicās 15 aktīvi jaunieši (8 no 9. klases, 4 no 10. klases un 3 no 11. klases).
Pēc semināra dzirdējām labas atsauksmes un jutāmies gandarītas par paveikto darbu.