EJP Latvija sēde. Neformāls atskats

Labs vakars dārgo lasītāj!

Ir 6. marta novakare – kāds laiciņš pēc EJP Latvija darba grupas sapulces. Jā, ou, jā! Zināt, kā ir ar tām lielajām lietām – viss kādreiz ir bijis mazs, lielajiem soļiem aizmugurē ir bijuši mazie soļi, arhitektūras brīnumi aizsākti ar bedri zemē un tā joprojām turpinot šo analoģijas rindu nonāku pie galvenā – tie cilvēki, kas bija sapulcējušies sapulcē (fuij, cik stilistiski nepareizi, bet es valdu pār šo blogu, tā kā – suck it visi labā stila cienītāji) aizsāka kaut ko patiesi lielu. Un mūsu pirmais solis kādam ne īpaši intelieģentam indivīdam varētu likt par nosprauslāties, bet – bet, liekot uzsvaru uz bet – mēs vienojāmies par mūsu darba grupas vārdu. Tagad mēs esam EJP Latvija. Smalki, it sevišķi, ja Tu nezini, ka EJP nav tik nopietni cik izklauās, un gadījienā, ja Tu tiešām nezini kas tas ir, tad kāds no mūsu biedriem tev teiktu tā: “Es, dārgais blank, esmu no Eiropas Jauniešu Parlamenta pārstāvniecības Latvijā.” Lūk, tādi tie pīrāgi.

Patiesību sakot es jau nemaz neatceros lielāko daļu par ko mēs spriedām, vismaz detaļās ne. Bet man ir pierakstīts. Un būs pierakstīts arī turpmāk, jo mums tagad sapulcēs darbosies divas lieliskas protokolētājas – Ieva Vīksne un es. * ļaunais smiekliņš * Jā. Labi. Vārds pa vārdam, ir pieteikami vēls, lai turpmāko saturu izklāsītu tosta formātā. Galu galā, ja esi bijis tik mežonīgi pacietīgs [lasi:garlaikots], ka izlasīji visi iepriekš sacerēto, tad esi pelnījis īsu konspektīvu visu pārejo notikumu izklāstu brīvā domu plūsmā.

Secinu, ka birojā ir par maz sēdekļu. (Mental note to self – apsvērt extra spilvenu iegādi un pārvērst biroju par buduāru) Pa riņķi ceļo smeķīgie šokolādes smilšu cepumi ar baltās šokolādes glazūru. Runājam par reģionālājām sesijām. Ierodas Daugavpils bāzes kuģa pārstāvji. Turpinam runāt par reģionālajām sesijām. Pamanu, ka Tellus logo vīriņš ir notecējis -> ar korektoru varētu piekrāsot. Turpinām runāt par reģionālajām sesijām. Apstiprinājums, ka Tukumiešiem tiešām viss notiek. Un tad mēs vēl arī fotogrāfējamies un esam all in all forši. Rezultātā – Tukuma reģionālā viendienas sesija notiek 6. aprīlī, Daugavpilī rosamies 9. aprīlī un Rīgā 18. aprīlī.

Tā lūk. Tas gan bija viens garš tosts. Vēl arī tādas mīlīgas piezīmes uz burtnīcas maliņām – IevaTur – mums patīk tava bižutērijas izvēle UN Andri. Nedomā, ka mēs nepamanījām. Tev forša frizūra :D
Un tagad, kā teiktu Māra – arlabunakti murmuļi!


Raksta autore: Signe Rudoviča