EJP Latvija informatīvais seminārs Iecavā

(Pirmkārt,) Vissvarīgāko-kārt, Iecava ir tik ļoti riktīgi forša! :)

Jā, tieši šodien Iecavas vidusskolā notika EJP Informatīvais seminārs. Tam par godu es šodien (šodiena ir 24. marts) cēlos 5.30. Man bija lielas bailes nokavēt autobusu uz Iecavu. Es tā baidījos, TĀ baidījos… ka biju autoostā pusstundu ātrāk un braucu vēl ar agrāku autobusu. Ierodoties Iecavā, pirmie cilvēki, ko redzēju, manuprāt, nebija vēl gājuši gulēt. Laikam visur autoostas ir paģiru un galvas sāpju māktas iestādes. Bet attālinoties no šīs ēkas, arī sejas kļuva mazāk piepampušas. Nogriežoties no Rīgas ielas, nokļuvu Skolas ielā. Tā bija vis-skoliskākā un vis-muzikālākā iela kādu biju redzējusi/dzirdējusi! Katrs jaunietis, kas devās uz skolu (un Skolas ielā ir vairākas skolas!) klausījās mūziku. Un man par lielu prieku, dalījās šajā mūzikā ar visiem! Mani personīgi pamodināja vis-skoliskākā dziesma, kas radīta „I’m just a teenage dirtbag, baby”. Tas man lika piedot pat to, ka sniegs Iecavā snieg pārāk tieši acīs un ka mašīnas Iecavā ļoti precīzi māk apšļakstīt bikses.

Sekojot mūzikai, nokļuvu tieši īstajā vietā – Iecavas vidusskolā. Man tika atvēlēta visa aktu zāle, kur varēju iesildīties kopā ar pamatskolas teātra pulciņu! Mazajiem jaukumiem arī bija interese par EJP (varbūt pat lielāka interese nekā vidusskolēniem :D). Tā kā varam būt droši, ka Iecavā aug jauna EJP paaudze!
Pēc manu vizuālo aprēķinu optimistiskā redzējuma es teiktu, ka informatīvajā seminārā bija gandrīz 100 vidusskolēnu! Un man bija patiess prieks redzēt, ka daudziem EJP likās saistošs. Pēc semināra jau noformējās gandrīz vesela komanda! Mega prieciņš man! Paldies Iecavas vidusskolas skolotājai Vitai Lauciņai – Veinerei par atsaucību, aktivitāti, atbalstu man un sniegto iespēju saviem skolēniem! Vēl viens paldies informātikas skolotājam Šmitam (ja nemaldos), kurš man – IT analfabētam- palīdzēja tik galā ar tehnikām (ja godīgi, zem „tehnikām” slēpjas vienīgi projektors, bet enīvei…). Un vēl paldies teātra pulciņa skolotājai par to, ka viņa ir! :)

Un milzīgs paldies Iecavas jauniešiem par viņu pacietību, par viņu mūziku, par viņu acīm un dabiskumu! Paldies, ka jūs man radījāt tik jauku rītu! Bija absolūti vērts šorīt celties tik agri!

Iecavieši – uz tikšanos EJP sesijās!!!
EJPieši – veiksmi citos informatīvajos semināros!

Pavasari vēlot,
Marta Tomase
marta@tellus.lv
26522446