EJP koordinatoru tikšanās

Šodien, saulainā 10. maija sestdienā, mēs, Nacionālās Padomes vadītāji, tikāmies JRT restorānā, lai patīkamā atmosfērā pārrunātu ne tik patīkamas lietas. Ar nožēlu nācās konstatēt faktu, ka dažas lietas nevirzās uz priekšu tā, kā tām vajadzētu, tāpēc katrs sev uzdevām jautājumu, cik daudz pūļu, laika, garīgo un fizisko resursu esam gatavi ieguldīt, lai Nacionālā padome funkcionētu veiksmīgāk. Pēc kārtīgas vājo vietu izpētīšanas apņēmāmies dzelžaini strukturizēt mūsu pienākumus un darbu sadali. Šķiet, nonācām pie veiksmīgas koncepcijas par sfēru sadali, neizslēdzot iespēju NP darbībā iesaistīties jauniem entuziastiem. Vienbalsīgi akceptējām Katrīnas izteikto ideju par pārbaudes laiku – viens mēnesis.

Sfēru sadale- sekojoša:

* Skolotāji. Šo atbildību turpina saglabāt Viviāna, kuras pienākumos ietilps skolotāju semināru organizēšana, informēšana un koordinēšana pirms sesijām, kā arī sesiju laikā.

* Pasākumi. Par dažādu pasākumu, projektu, krēslu treniņu tapšanu rūpēsies Katrīna. Katrīna arī apzinās sesijas, kurās piedalīties piedāvās jau iekšējais koordinators.

* EYP seja + BNC. Kurš gan cits, ja ne Ance – Koordinators starptautiskā līmenī, komunikācija ar citām NP un EYP popularizēšana visur, kur vien iespējams.

* Sekretariāts. Šos pienākumus uzņemas Lauma – protokolēt sēdes, saskaņot tikšanās laikus, apzināt visus jautājumus, kas iekļaujami darba kārtībā, organizēt lielās tikšanās visiem, gan vecajiem, gan jaunajiem EJP dalībniekiem, ik pēc 2 mēnešiem, kā arī sponsorējuma meklēšana gadījumos, kad uz sesiju dodas vairāk kā 5 delegāti.

* Iekšējā koordinēšana. Primārais pienākums– līguma un kontaktlistes izveidošana, kā arī veiksmīgas “feedback” sistēmas izveide. Ilgtermiņa pienākumi – delegāciju sagatavošana pirms sesijām un piedāvāt iespējas ņemt dalību sesijās. Šos pienākumus varonīgi uzņemas Mārtiņš un Elīna.