EJP Komiteju vadītāju un žurnālistu treniņi

Katrs komitejas vadītājs un žurnālists ar savu darbību sesijas laikā grib to padarīt mazliet labāku un pienest ko jaunu. Idejas, kā to panākt, katrs var prātot pats, bet, apmainoties domām un saņemot tās arī no citiem, rezultāts var būt vēl vērtīgāks.

Lai paaugstinātu EJP Latvija dalībnieku kvalifikāciju, šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. decembrī, notiks divi treniņi. Pirmais būs Komiteju vadītāju treniņš, kas paradzēts šajā procesā ieinteresētiem, bet nepieredzējušajiem EJP aktīvistiem. Treneru Mārtiņa Dambergu un Indras  Mangules vadībā treniņa dalībnieki apgūs gan komandas veidošanas procesu, gan komitejas darba vadīšanas paņēmienus, kā arī dalīsies komitejas vadīšanas pieredzē.

Jau nākamajā dienā gaidāms Žurnālistu treniņš. Arī šoreiz pieredze nav nepieciešama dalībai treniņā. Katrīnas Šuvajevas, Ievas Vīksnes un Uģa Balmaka ziņā ir iemācīt topošajiem EJP žurnālistiem rakstīt kvalitatīvus rakstus, uzņemt labus foto, veidus, kā aktīvi iesaistīt delegātus sesijas norisē un citas preses komandā svarīgas prasmes.

Treniņi notiek tieši pirms Reģionālo sesiju norises visos Latvijas novados. Pirmā Reģionālā sesija notiks Salaspilī 4.-5. janvārī. Par tās prezidenti izraudzīta Ieva Freidenfelde.

Tātad, ja vēlies būt viens no oficiāļu komandas, neaizmirsti piedalīties EJP treniņos!

Rakstu sagatavojies: Uģis Balmaks