Eiropas Jauniešu Parlamenta 56. internacionālā sesija Dublinā Īrijā

No š.g. 9. – 18. novembrim Dublinā norisinājās 56. EJP internacionālā sesija, kurā Latviju pārstāvēja 8 delegāti – Andris Šuvajevs, Gunta Lauža, Madara Patmalniece, Marta Jumeja, Ieva Freidenfelde, Vita Bērziņa, Krišjānis Mazurs un Kristaps Siliņš.

Mēs Dublinas lidostā ieradāmies jau pulkstenim skanot pusnaktij un mēs devāmies uz 45 minūšu attālo Blesingtonu, kur pavadījām nākamās 2 dienas „Teambuilding” ietvaros. Katrs iepazināmies ar jauniem cilvēkiem, mēğinājām saliedēties kā komiteja, izrādijām Latvijas garšīgākos ēdienus un dzērienus un vienkārši labi pavadījām laiku, ezera un kalnu ieskautajā „Avon Ri” pilsētiņā, kas vainagojās ar pasakainu salūtu pēdejā dienā.

12. novembrī beidzot devāmies arī uz Dublinu, kur Dublinas pilī tika noturēta „Opening Ceremony”, un vakarā dažādos restorānos tika ieturēta sātīga maltīte „Committe Dinner” ietvaros.
Nākamās dienas tika pavadītas rakstot rezolūciju, par attiecīgo topiku. 15. novembrī Latvijas delegācija arī paviesojās Latvijas vēstniecībā Īrijā.

Pēdējās divas dienas tika pavadītas Īrijas Parlamentā, kur norisinājās Ğenerālā Asambleja un kurā, gan es, gan pārējie no mūsu delegācijas, teica vairākas runas, šādi gūstot iespēju redzēt sevi pēc tam internetā.

Lielu pateicību izsakam LJK „Tellus” par doto iespēju un 5. Latvijas Nacionālās konferences organizatoriem, it īpaši, Katrīnai Šuvajevai.