Daugavpils Reģionālā sesija

No šā gada 1.maija līdz 4.maijam, Latvijas otrā lielākajā pilsētā notika Daugavpils jauniešu organizācijas Artil-D organizētā Eiropas Jauniešu parlamenta sesija. Jāpiebilst, ka Artilt-D ir EJP Latvijas Nacionālās komitejas filiāle Daugavpilī, un ka oficiāli šī bija viņu pirmā organizētā sesija zem šāda statusa.

Sesijas atbalstītāju vidū bija gan Tautas Partija, gan SEB Unibanka un tāpēc jāsaka arī liels paldies viņiem, jo bez viņiem sesija būtu neiespējama.

No Tellus vides sesijā piedalījās divi cilvēki – cerams, mūsu jaunā aktīviste Tatevika Paronjana, kura ieņēma delegāta vietu Regional Development komitejā, un Andris Šuvajevs, kurš izmēģināja spēkus Komitejas vadītāja pozīcijā, komitejai Climate Change. Organizatori bija parūpējušies arī par jaukām aktivitātēm vakara pasākumos – tā pirmajā vakarā tika mācīta un dejota Salsa, otrajā bija iespēja skatīties hokeju, bet pēdējā vakarā tika spēlēts boulings.

Visas uzrakstītās rezolūcijas, tika pieņemtas Daugavpils Pilsētas Domē, tātad labi padarītais darbs tika atalgots. Kopumā sesija ir jāvērtē ar augstu novērtējumu un cerams, ka Daugavpils jaunieši turpinās savas aktivitātes un Tellus pavisam noteikti neatteiks savu palīdzību ja tāda tiks lūgta :)

Paldies