Cik skaļi bijāt Jūs?

Nu jau attālajā 23. augustā noslēdzās Eiropas Jauniešu Parlamenta Latvijas Nacionālā atlases sesija 08. Četras dienas ilgušais pasākums kopā pulcēja vairāk kā 100 dalībniekus no dažādām Eiropas valstīm. Pasākuma galvenais mērķis bija izvirzīt Latvijas jauniešu delegācijas dalībai 59. (Rennes, France) un 60. (Stocholm, Sweeden) starptautiskajā Eiropas Jauniešu Parlamenta sesijā. Šo grūto izvēli un deleģēšanu veica trīs cilvēku žūrija, kas sastāvēja no Latvijas, Igaunijas un Vācijas pārstāvjiem.

Lūk, kur arī bargās žūrijas lēmums:
Latvian 6th National Conference of the European Youth Parliament

20.08.2008. – 24.08.2008., Ventspils

The jury of the 6th Latvian National Conference has the honor to announce the following school delegations have been selected for participation in the 59th and 60th European Youth parliament international sessions:

For participation in the 59th International Session of the EYP in Rennes, France (24.10.2008 – 02.11.2008):

  1. Kaspars Burka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  2. Vjačeslavs Losevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  3. Evija Beļaņina (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  4. Kristaps Ozoliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  5. Anna Katkeviča (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  6. Jevgēnijs Ohrimenko (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija);
  7. Aleksandrs Safranovs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija).

For participation in the 60th International Session of the EYP in Stockholm, Sweden (10.04.2009 – 19.04.2009):

  1. Ingrīda Misiņa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  2. Ilze Lāce (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  3. Signe Rudoviča (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  4. Līva Kreislere (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  5. Aivars Āķis (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  6. Egils Višņevskis (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  7. Tatevika Paronjana (Rīgas Centra humanitārā vidusskola).

The jury would also like to recommend the participation of select individuals in the following regional and national level European Youth Parliament sessions in the near future:

For participation in the Finnish Regional Session in Tampere, Finland (03.10.2008 – 05.10.2008):

  1. Virgīnija Liepiņa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  2. Līga Rozentāle(Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  3. Alina Dibrova(Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  4. Zane Āboliņa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola);
  5. Tince Strazdiņa (Valmieras Valsts ģimnāzija).

For participation in the Polish Regional Session in Lublin, Poland (9.10.2008 – 12.10.2008):

  1. Alina Staruka (Ventspils 2. vidusskola);
  2. Ksenija Kolesničenko (Ventspils 2. vidusskola);
  3. Artjoms Gusevs (Ventspils 2. vidusskola);
  4. Deniss Sazanovs (Ventspils 2. vidusskola);
  5. Ņikita Vasiļjevs (Rēzeknes poļu vidusskola);
  6. Rihards Zeiļa (Rēzeknes poļu vidusskola);
  7. Edgars Naglis (Rēzeknes poļu vidusskola).
For participation in the 9th Estonian National Session in Tartu, Estonia (25.10.2008 – 28.10.2008):
  1. Kristiāna Šakina (Engures vidusskola);
  2. Līga Ratniece (Engures vidusskola);
  3. Dāvids Meladze (Engures vidusskola);
  4. Aiva Zariņa (Engures vidusskola).

For participation in the European Forum Aachen, Germany (30.10.2008 – 02.11.2008):

  1. Edmunds Jurēvics (Tukuma 2. vidusskola);
  2. Ronalds Rundāns (Tukuma 2. vidusskola);
  3. Gatis Gereišs (Tukuma 2. vidusskola);
  4. Ģirts Mikutis (Tukuma 2. vidusskola);
  5. Laura Prancāne (Tukuma 2. vidusskola);
  6. Ingrīda Māgure (Tukuma 2. vidusskola);
  7. Līva Retenais (Tukuma 2. vidusskola).

For participation in the Regional Session “East.West.Youth” in Daugavpils, Latvia (21.11.2008 – 25.11.2008):

  1. Oskars Podziņš (Gulbenes vidusskola);
  2. Ringolds Babāns (Gulbenes vidusskola);
  3. Edgars Stoļarovs (Gulbenes vidusskola);
  4. Raitis Velps (Gulbenes vidusskola);
  5. Monta Babule (Gulbenes vidusskola);
  6. Inga Rudaka (Gulbenes vidusskola);
  7. Renāte Ļebedeva (Birzgales skola);
  8. Andris Mežinskis (Rīgas 66. speciālā vidusskola);
  9. Marta Vilka (Talsu valsts ģimnāzija).

Congratulations to all those selected!

Members of the jury:

Eric Katskowski (Estonia)
Liva Sarma (Latvia)
Karl-Walter Keppler (Germany)

Arī mēs Tellus kolektīvs pievienojamies apsveikumiem un novēlam izvēlētajiem delegātiem godam pārstāvēt Latviju un tās jaunatni.