Caur ērkšķiem uz zvaigznēm

Pirms kāda laika mūsu organizācijai tika piedāvāts piedalīties, Rīgas Svētku ietvaros notiekošajā, „Cartoon Rallijā”. Šo piedāvājumu mēs arī akceptējām, jo uzskatījām, ka tā ir laba iespēja parādīt „Tellus” plašākai publikai.

Protams, lai piedalītos mums vajadzēja arī kaut ko izdarīt un to ceļu līdz galarezultātam es varētu raksturot kā „Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”. Saskaroties ar visdažādākajām problēmām, sākot ar paša gokarta konstrukciju beidzot ar izslēgšanu sevi ārpus biroja, mēs tomēr spējām „veiksmīgi” nogādāt mūsu gara darbu svētdien, 17.augustā, uz starta.

Pats gokarts tika veidots ar devīzi „Pabaro savu Rīgu” imitējot gaili ēdam no bļodiņas uz gokarta jumta. Ar palīdzību no ārienes mēs arī ieguvām skaistu grafisku noformējumu mūsu mašīnai, un ja vien mēs būtu izmantojuši spēcīgāku un noturīgāku konstrukciju, tad domājams mūsu gokarts tiktu atzīts par vienu no oriģinālākajiem (tas bez šaubām, tāds bija arī bez citas konstrukcijas).

Pašas sacensības mums norisinājās kā pa viļņiem. Lai arī trasē uzrādījām laiku virs divām minūtēm, kam par iemeslu bija nepraktizēta stafetes nodošana, tomēr mūsu organizācijas prezentācijā mēs ieguvām daudz atbalstītāju, turklāt paspējām arī uztaisīt reklāmu mūsu EJP Latvijas Nacionālajai sesijai Ventspilī.. Arī mūsu draudzīgais sacensību gars bija noteicošs faktors, lai mēs šo dienu pavadītu labi.

Pēc pāris stundām pasākuma vadītājs, Raimonds Bergmanis, paziņoja rezultātus, kurus sastādīja kompetentā un objektīvā pasākuma žūrija. Te nu ar prieku paziņoju, kāpēc mūsu ceļu nosaucu par „Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” – mēs ieguvām pirmo vietu bērnu un jauniešu konkurencē, kas attaisnoja mūsu pūles nedēļas garumā. Mēs, 4 dalībnieki, kas rūpējās par gokarta izveidi un nogādi startā, ieguvām iespēju pavadīt laiku „Go Planet” 100 latu vērtībā.

Nobeigumā vēlos pateikt, paldies tiem, kas mūs atbalstīja un mums ticēja. Tie, kas dienu un  nakti strādāja pie mūsu pedāļmašīnas. Un vēlos tikai atgādināt, ka iespējams Raimonda Bergmaņa izteikta vērība mūsu gokartam un vairākkārt izteikts vārds „Tellus” simtu cilvēku priekšā, nes mums labāku PR, nekā izsūtīta preses relīze.

Un vēl pavisam noteikti, mēs būtu izcīnījuši vēl kādu balvu, tātad ieguvuši vēl lielāku uzmanību, ja mums būtu bijis atbalstītāju pulciņš. Diemžēl šoreiz mums tāds nebija, bet nu tāpēc jau esam brīvprātīgo organizācija :)

Vēlos izteikt pateicību, Viviānai un Martai, kas piedalījās „brainstormā” par gokarta formu, Akselam, Elīnai, Ievai un Oskaram par uzcītību un ticību tam brīnumam, ko mēs radījām. Priekā!

P.S. Skatāmies šovakar Panorāmu!