Biedru grupas atklāsme

Sveiki dārgie Tellus biedri! Darba grupa “Biedri” jūs informē par tuvākajiem pasākumiem.

Mūsu pulkā vēlas iesaistīties jauni un aktīvi cilvēki. Tādēļ Biedru grupa rīko Biedru semināru 24.aprīlī pl.16.00 Zviedru augstskolā. Esi laipni gaidīts šajā tikšanās reizē, lai pastāstītu savus iespaidus par Tellus darbību, kā arī izpētītu cilvēkus ,kuri vēlas darboties šajā organizācijā līdz ar Tevi.

Biedru grupa ļoti labi saprot ,cik svarīgi ir atrasties svaigā gaisā, tas ir veselīgi!  Tā nu mēs rīkosim sabiedrības krējuma (Tellus)  izbraukumu zaļumos. 17.maijā pie Baltezera. Skaistos piknika tērpos, Biedru grupa Tevi aicina pavadīt laisku, pavasarīgu atpūtu. Spēlēsim badmintonu, lidināsim pūķi un mētāsim lidojošos sķīvīšus. Saule varētu būt pārāk karsta, tādēļ neaizmirsīsim cepures!
Ielūgumu Tu saņemsi šīs nedēlas laikā.

22.maijā Tellus izglītosies. Tiks uzaicināts gudrs cilvēks, kurš Tev stāstīs par Latvijā aktuālu tēmu. Temats tiks izziņots tuvākajā laikā. Līdz ar tematu Tu saņemsi arī informāciju, kura Tevi ieepazīstinās ar konkrēto topiku. Seminārs notiks 16.00 Zviedru augstskolā. Stundu būs prezentācija, bet pēc tam neformālā gaisotnē būs diskusija, kuras laikā Tu varēsi uzdot  visus neskaidros vai neatbildētos jautājumus.

Kā pēdējo es vēlos minēt datumus, kuros notiks Biedru grupas tikšanās. Mēs pulcēsimies 6., 13. un 20.maijā Jaunā Rīgas teātra Restorānā. Ar lielāko prieku mēs uzklausītu Tavas idejas un komentārus.