Aicinām pārstāvēt Latviju projektā “Starp divām pasaulēm”!

Vai Tev ir brīva pēdējā novembra nedēļa un Tu vēlies satikt savus vienaudžus no Krievijas, lai uzzinātu, ko viņi domā par Latviju, un pastāstītu viņiem, ko domā tu? Tad mums ir piedāvājums tieši Tev!

Ogres jauniešu klubs “Projektu darbnīca” sadarbībā ar organizāciju AEGEE – Ogre no 24. novembra līdz 2. decembrim organizē divpusējo apmaiņas projektu “Starp divām pasaulēm” ar 17 Krievu jauniešiem, lai mainītu mūsu priekšstatus par Krieviju un viņu jauniešu priekšstatu par Latviju. Projektu laikā notiks debates par Latvjas un Krievijas mēdijiem, viesošanās skolās ar latviešu un krievu valodas plūsmu, došanās un Saeimu, pastkaršu veidošana un citas aktivitātes trīs Latvijas pilsētās – Ogrē, Rīgā un Daugavpilī

Projekts ir ieguvis finansējumu no programmas “Jaunatne darbībā”, tāpēc par dalību projektā (ieskaitot nakšņošanu, transportu un ēšanu) Tev nekas nav jāmaksā!

Ja Tu proti Krievu un/ vai angļu valodu un Tev ir brīvs viss laiks no 25. novembra rīta līdz 1. decembra vakaram, tad piesakies būt par vienu no Latvijas dalībniekiem!

Līdz piektdienai, 14. novembrim, sūti e-pastu uz aegeeorge@gmail.com, pastāsti par sevi un savu motivāciju piedalīties projektā!

Izvēlētie jaunieši tiks informēti pa e-pastu vai pa telefonu piektdien un sestiden!

Anita Kalmane
AEGEE-Ogre biedre un viena projeka idejas autorēm
e-mail: anita.kalmane@aegee.org