Par mums

Par mums

Latvijas Jauniešu organizācija Tellus ir starptautiska un iekļaujoša platforma, kurā darbojas un kuru vada aktīvisti vecuma posmā no 13 līdz 25 gadiem. Tellus kopiena atbalsta savstarpēju pieredzes apmaiņu un prasmju pilveidi, kas ir lielisks atspēriena laukums ikviena jaunieša personīgajā izaugsmē.

 

Tellus mērķi ir veicināt jauniešu integrāciju, toleranci un pilsonisko līdzdalību Latvijas un Eiropas līmenī, kā arī sekmēt jauniešu konkurētspēju un iniciatīvu. 


Kopš organizācijas dibināšanas 2004. gadā, Tellus iniciatīvās piedalās vairāk nekā 1000 skolēnu un studentu no Latvijas. Galvenie Tellus darbības virzieni ir Eiropas Jauniešu parlaments (EJP) Latvijā un prasmju treniņu vadīšana. Tellus ir daļa no EJP starptautiskā tīkla, kas sasniedz vairāk nekā 30 000 lielu jauniešu auditoriju un 1 500 skolu no visas Eiropas.

pasted image 0 (4).png

Atbalstītāji

Atbalstītāji

Ar uzņēmumu, izglītības iestāžu un nevalstisko organizāciju atbalstu, Tellus iniciatīvas ir kļuvušas pieejamas plašākai jauniešu auditorijai no visas Latvijas. Iesaistoties organizācijā, aktīvistiem ir iespēja uzrunāt un cieši sastrādāties ar kādu no atbalsta sniedzējiem, kas ļauj iepazīt dažādas starptautiskās organizācijas un to pārstāvjus. Liela daļa no Tellus aktīvistiem izvēlas turpināt arī savas tālākās profesionālās gaitas tieši šajās organizācijās.

eiropas komisija.png
JSPA.png
pasted image 0 (7).png
techhub.png
riga business school.png
minerva.png
zviedrijas vēstniecība.png
university of latvia.png
Exupery international school.png
Element21-02.png