IZMAINI lv

Nesen Tellus atzīmeja sava jaunā biroja sālsmaizi. Šis pasākums tika rīko pateicoties Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūras (JSPA) Valsts programmas piešķirtajam finansējumam LJO „Tellus” iesniegtajam projektam „IZMAINI lv”, kas paredz atbalstīt četrus „Tellus” pasākumus – nesen notikušo produktivitātes treniņu, Latgales Vidzemes reģionālo sesiju (Cēsis 2016 – 23. reģionālā sesija), Latvijas Nacionālo Konferenci 2016, kā arī septembrī plānoto biedru semināru. Par piešķirto finansējumu ir paradzēts segt projekta telpu idzevumus, izmaksas par rakstāmpiederumiem un kancelejas precēm, printēšanas izdevumus, kā arī piemiņas lietas projekta dalībniekiem, un interneta izdevumus.

Projekts tiek īstenots laika posmā no aprīļa beigām līdz septembra beigām.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam Valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Prakstiski organizācijai tas nozīmē daudz aktīvāku darbu un projektu attīstību, lai par to pārliecinātos, ikviens ir aicināts pieteikties 14. Latvijas Nacionālās Konferences atvērtajam saucienam, lai piedalītos jau pieminētajā pasākumā Daugavpilī.

 

Pieteikuma anketa pieejama šeit: http://goo.gl/forms/U1fjMvny0UznLq1n2