Ko darīt, kad nevari sagaidīt nākamo sesiju

Mēs jau zinām, ka dažreiz nākamā sesija šķiet tik tālu, ka liekas, tā nekad nepienāks. Somu krāmēt par agru, bet tā galīgi par to nedomāt arī nav iespējams. Tad nu talkā ir jāņem citas metodes kā būt tuvu Tellus vai EJP Latvija citos veidos.

Augusta nogalē notiks 14.Tellus Valdes vēlēšanas. Šajā pasākumā būs iespējams gan atskatīties uz padarīto gada laikā, gan piedalīties vēlēšanās, lai ietekmētu Tellus nākotni. Tā kā bieži vien lēmums par iesaistīšanos Valdē nav tik viegls, jo tā tomēr ir atbildība, tad Valde ir nolēmusi katram interesentam vairāk pastāstīt par saviem amatiem un pienākumiem. Jau tuvākajā laikā tiks izziņota informācija par šo iniciatīvu.

Tiem, kuri gaida sesiju, bet nav ieinteresēti Valdes darbībā, jāatcerās par Jāņiem. Gatavošanās lieliem pasākumiem parasti spēj aizraut. Šeit tad beidzot arī ir laiks izskaidrot vairāk par “hygge”. Tas ir vārds, ko nevar izskaidrot, to var tikai sajust, kad esi kopā ar draugiem, ir labi, ir mierīgi, un viss ir skaisti.

Vēlam tad jauku Jāņu gaidīšanu un drosmi, izturību un veiksmi tiem, kuri interesējas par iesaistīšanos Valdē.

 

P.S. Mūsu nacionālās sesijas atbilastītāji Canelle Bankery ir sagatavojuši īpaši labus pīradzīņus Jāņu hygge baudīšanai. Varbūt, ka ir vērts pamēģināt? Spied uz bildes un uzzini vairāk.

logopiemerslogo